Sektörler > Hizmet

Tahincioğlu Holding sektördeki varlığını, restoran işletmeciliği dalında 2008'de Ve Cafe & Restaurant'nın çoğunluk hissesini alarak göstermeye başlamıştır. 2009 yılında Modern Gıda'yı  Polonez ile beraber kurarak sektördeki faaliyet alanları genişletmiştir.

Ve Cafe & Restaurant'nın amacı, doğru yerlerde fark yaratan mekanlar ve ambiyanslar oluşturarak, yarattığı olağanüstü lezzetleri samimi bir konukseverlilikle sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda yaratacağı yeni konseptleri konuklarının unutamayacağı markalara dönüştürürür.  Ve Cafe & Restaurant, zarif bir teras ve ayrıcalıklı bir menü ile konuk severlerine, kendilerini her zaman özel hissettirecek konsepti ile Dünya ve Türk mutfağından yaratıcı lezzetler sunmaktadır.

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş alışveriş merkezleri, iş merkezleri, rezidanslar, plazalar, toplu konutlar, siteler ve oteller olmak üzere her türlü gayrimenkulün işletilmesi, yönetilmesi, kiralanması ile geliştirilmekte olan gayrimenkullerin proje safhasında işletmeye yönelik danışmanlık hizmetlerini yapmak üzere kurulmuştur.

Modern Gıda "sıcak bir atmosferde lezzetli yiyecekler ve içecekler" anlımına gelen "brasserie" konseptini en güzel şekilde yorumlayan Brasserie Polonez'in markasının yaratıcısıdır. Kalite severlerin buluşma noktası haline gelen Brassserie Polonez ferah ve sıcak atmosferi, lezzetli unutulmaz yemekleri ve en önemlisi güler yüzlü servisiyle benzerlerinden farklı, herkesin kendi rahat hissedeceği bir markadır. Brasserie Polonez konuklarının devamlı mutluluğunu sağlayarak ve her geçen gün yeni halkalar ekleyerek büyümeye devam etmektedir. 


Detaylı bilgi için;
www.vecaferestaurant.com
www.metayonetim.com
www.brasseriepolonez.com